سری کفپوش های پلی اورتان

کفپوش پلی اورتان

قبل از خرید لازم است با انواع , ابعاد , کیفیت و برند های تولید کننده کفپوش پلی اورتان آشنا شوید . توصیه میشود این مقاله را به دقت مطالعه نمایید . و سپس متناسب با نیاز هایتان و با توجه به کیفیت و قیمت کفپوش پلی اورتان اقدام به خرید آن نمایید . ما در این مقاله سعی داری انواع کفپوش پلی اورتان , شرایط نصب , قیمت ها , برند های تولید کننده , تمیز کردن و نگهداری کفپوش های پلی اورتان را تشریح کنیم .

پوشش صنعتی پلی یورتان

فروش انواع کفپوش صنعتی پلی اورتان با بهترین قیمت توسط گروه خاور میانه

سری کفپوش های صنعتی پلی اورتان رنگ روشن

کفپوش پلی اورتان لایه ای

کفپوش پلی اورتان یک لایه ی بتنی برای پارکینگ اتومبیل ها مناسب می باشد، اما برای مواقعی که گاراژ جزیی از خانه می باشد، کف پوش پلی اورتان می تواند مناسب باشد. نصب کف پوش ورقه ای یا لایه ای پلی اورتان در کف یک گاراژ به شما این امکان را می دهد که فعالیت های داخلی خانه را بهتر انجام دهید. کف پوش های لایه ای در گونه های متنوعی شامل چوب سخت تا سنگ، طراحی می شوند. آن ها به طور اساسی در کاشی ها یا ورقه های بزرگ با طرح های جذاب و سطحی نرمتر از بتن در دسترس می باشند. علاوه بر جذاب کردن کف گاراژ شما، نصب آسان و مراقبت کمتر را سبب می گردد.

نصب کفپوش پلی اورتان لایه ای

لوازم مورد نیازز برای نصب کفپوش

– مواد شوینده

– پاک کننده

– تراز

– ترکیب خود تسطیح

– خُرد کننده ی بتن

– غشاء پلی اتیلن

– فوم لایه ی زیرین

– نوار پوشش دار

– چسب کاشی

– چکش با سر لاستیکی

– بلوک فشرده

– میله جهت کشیدن

– برنده ی کاشی

فروش کفپوش پلی اورتان لایه ای

فروش ویژه انواع کفپوش های پلی اورتان و پلی استر در رنگ ها و طرح های متنوع با بهترین قیمت را از خاورمیانه بخواهید . گاراژ را برای نصب کف پوش آماده کنید. کف گاراژ باید تمیز، مسطح و خشک باشد. با یک شوینده ی ملایم کف گاراژ را از آشغال و زباله تمیز کنید. چنان چه کف گاراژ چربی یا روغن باشد با یک شوینده ی مخصوص آن را تمیز کنید. قبل از فروش کفپوش پلی اورتان و نصب کف پوش لایه ای، کف گاراژ را تراز کنید. با استفاده از یک تراز پستی و بلندی های کف زمین را مشخص کنید. کف زمین از نظر ارتفاع نباید بیشتر از ۱۶/۳ اینچ بین دو نقطه با قطر ۱۰ فوت، اختلاف داشته باشد. نقاط پایین جاهای ناصاف را با یک ترکیب خود تسطیح پرکنید و با استفاده از یک خُرد کننده ی بتن که در فروشگاه های اجاره دهنده ی وسایل قابل اجاره هستند ، با فروش کفپوش پلی اورتان نقاط بالاتر را خُرد کنید. با استفاده از ورق های پلی اتیلنی ۶ میلی متری، کف پوش را برای جلوگیری از نفوذ رطوبت بپوشانید. برای جاهایی که لایه ها به هم متصل می شوند، از یک پوشش ۸ اینچی استفاده کنید. فروش ورقهای پلی اتیلن یک لایه ی زیرین فوم قرار دهید تا هم باعث کاهش صدا شود و هم سطح کفپوش را نرم کند.فوم را به طریقی بگذارید که از ستونها یا قرنیزها به اندازه ۲ اینچ بالاتر قرار گیرد و سپس با استفاده از نوار پوششی آن را محافظت کنید. کفپوش ورقه ای را طوری نصب کنید که از گوشه ی اتاق شروع کرده و به طرف مرکز اتاق پیش روید. کفپوش باید از دیوار ۴/۱ اینچ فاصله داشته باشد.دو ردیف اول را بر روی کف زمین نصب کنید. این دو ردیف باید بدون استفاده از چسب نصب شوند تا بهترین روش نصب را که نیاز به برش کمتری داشته باشد آزمایش کنیم.زمانی که شما بهترین روش را انتخاب کردید، می توانید کاشیها را در جای خود بچسبانید. در دو ردیف اول چسب را پخش کرده و سپس کاشیها را در جای خود بچسبانید. بوسیله ی یک چکش سر پلاستیکی بر روی کاشیها ضربه بزنید تا اینکه مطمئن شوید سر جای خود قرار گرفته اند. اگر به تکه ای از کاشی نیاز داشته باشید، محل مورد نیاز را اندازه گیری کنید و سپس با استفاده از ابزار برش کاشی یا اره مدور، کاشی را به اندازه ی مورد نیاز برش دهید.  جهت تراز کردن تکه های اتصالی و نصب آخرین کاشی از یک تراز استفاده کنید.بر روی درزها و شکافها چسب بریزید. به مدت ۲۰ دقیفه صبر کنید و سپس دو ردیف بعدی را شروع کنید. این جریان را برای هر دو ردیف لایه ی کفپوش تکرار کنید تا اینکه تمام سطح را پوشش دهید.با یک پارچه خشک چسبهای اضافی را پاک کنید و زمانیکه تمام کفپوش نصب گردید فوم اضافی را از دیوارها برش دهید. قرنیزها و پایه های ستونی را نصب کنید و نوار را بردارید تا کار نصب به اتمام برسد.

نکات و هشدارهای نصب کفپوش پلی اورتان

در هنگام کاربرد اره مدور برش کفپوش باید به طرف پایین و در هنگام کاربرد اره دستی یا میزی برش باید به طرف بالا باشد.

چگونگی کندن موم از روی کفپوش پلی اورتان لایه ای

از ابتدا موم بوسیله ی انسانها کاربرد داشته است. آن مفید، جاذب و چسبناک است. تمیز کردن موم نسبت به چیزهای دیگر سخت تر است، اما اگر بر روی کفپوش پلی اورتان خودتان موم دیدید وحشت نکنید. کندن موم از کفپوش پلی اورتان سخت نیست. مهمترین کار این است که به کفپوش خود آسیب نرسانید، بنابر این در ابتدا آسانترین روش کندن را امتحان کنید. چنانچه باید پلی اورتان را چاک بدهید تا اینکه یک لکه را پاک کنید، شما هنوز فرصت دارید. اگر مواد مناسب را بکار برید دیگر هیچ مومی بر روی کفپوش نخواهید دید.

لوازم مورد نیاز تمیز کردن کفپوش پلی اورتان

خمیر دندان

برس نرم

اسفنج مرطوب

لیسه پلاستیکی

کیسه پلاستیکی

یخ

خشک کن

تینر معدنی

پارچه تمیز و جاذب

ابزار گرد گیری

سطل

آب

حوله تمیز

خمیر و چسب کفپوش پلی اورتان لایه ای

مقدار کمی خمیر دندان را با استفاده از یک مسواک نرم روی محل مورد نظر بمالید تا موم از پلی اورتان پاک شود. با استفاده از یک اسفنج مرطوب خمیر دندان و موم را پاک کنید. تا حدی که ممکن است با استفاده از یک لیسه پلاستیکی سخت موم را از روی کفپوش بردارید. جهت جلوگیری از پخش شدن لکه، کار را از لبه های بیرونی آغاز کنید. یک کیسه پلاستیکی پر از یخ را به مدت ۲ تا ۴ دقیقه روی موم نگه دارید تا اینکه موم شکننده شود. باقیمانده موم را با یک لیسه پلاستیکی بتراشید. با استفاده از یک دستگاه خشک کن که گرمای آن به اندازه ای نباشد که به پلی اورتان صدمه بزند، مواد باقیمانده بر روی موم را ذوب کنید. بر روی یک پارچه ی تمیز و جاذب به اندازه یک سکه، تینر معدنی بریزید و موم ذوب شده را با آن مالش دهید تا اینکه تمام آن از بین برود. با یک دستگاه خراش شیمیایی که با یک پاک کننده همراه است، موم را از روی پلی اورتان خراش دهید. برچسب روی کالا را بخوانید و آن را که مناسب پلی اورتان است انتخاب کنید. ماده پاک کننده را با قسمتهای مساوی با آب رقیق کنید، سپس به آسانی آنرا روی کفپوش بریزید، چند دقیقه منتظر بمانید تا اینکه موم را حل کند و مجددا” این کار را تکرار کنید. کفپوش را فورا” خشک کنید، برای اینکه ماندن هر نوع مایعی بر روی پلی اورتان خوب نیست.

نکات نصب کفپوش پلی اورتان

کفپوش پلی اورتان را هر روز جارو کنید یا گرد و غبار آن را پاک کنید تا نو به نظر برسد. هرگز از آمونیاک برای کفپوشهای پلی اورتان استفاده نکنید، زیرا در مرحله ی اتمام کار موجب آسیب رساندن می شود.

14 Jun 2016